Oferty pracy w naszym Centrum Opieki Długoterminowej

Pielęgniarka pomaga iść starszej osobieJeżeli czujesz powołanie do niesienia pomocy drugiemu człowiekowi, a praca z ludźmi sprawia Ci ogromną przyjemność, dołącz do naszego zespołu! Poszukujemy lekarzy specjalistów, fizjoterapeutów, doświadczonych pielęgniarek, a także wykwalifikowanych opiekunów medycznych. Ponadto, w naszej placówce realizujemy praktyki zawodowe oraz studenckie dla uczniów i studentów kierunków medycznych.

Zjedź niżej, aby zobaczyć aktualne oferty pracy w Centrum Opieki Długoterminowej Salus+.

FIZJOTERAPEUTA SALUS +

Zakład pielęgnacyjno- opiekuńczy SALUS+, poszukuje chętnych osób na stanowisko Fizjoterapeuty.

Od kandydata oczekujemy:

- ważnego Prawa Wykonywania Zawodu;

- wysokiej kultury osobistej.

Mile widziane doświadczenia pracy w zawodzie.

Oferujemy:

- pracę w młodym zespole;

- atrakcyjne warunki zatrudnienia;

- umowę o pracę.

 OPIEKUN MEDYCZNY SALUS+

Zakład pielęgnacyjno-opiekuńczy zatrudni osoby na stanowisko:

OPIEKUN MEDYCZNY

Wymagania:

- serce do pracy i rozumienie potrzeb osób starszych i schorowanych;
- umiejętność organizacji pracy;
- wysoka kultura osobista i odpowiedzialność za swoją pracę;
- łatwość nawiązywania relacji z innymi ludźmi;
- wykształcenie (opiekun medyczny, opiekun osób starszych).

Obowiązki:

- wspieranie Pacjentów w codziennych potrzebach i czynnościach;
- pomoc przy czynnościach higienicznych i przy ubieraniu się;
- karmienie/ pomoc przy spożywaniu posiłków;
- współpraca z personelem medycznym, zgłaszanie niepokojących zmian w zachowaniu i stanie zdrowia Pacjentów.

PIELĘGNIARKA SALUS +

Pielęgniarka

Oferujemy:

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego celu.